Capitea ukończyła wypłatę szóstego odcinka raty układowej Getback dla wierzycieli

Po wielu miesiącach oczekiwania, w końcu pojawiła się dobra wiadomość dla klientów Getbacku. Capitea, spółka, która przejęła zarządzanie wierzycielami Getbacku, poinformowała o zakończeniu wypłat związanych z ratą układową nr 6.

Zgodnie z zapowiedziami, Capitea zakończyła wypłaty wierzycielom Getback raty układowej nr 6. Wierzyciele Barczyński otrzymali środki związane z ratą, w pełnej wysokości.

Capitea to spółka powołana w celu zarządzania wierzycielami Getbacku po jego upadku w 2018 roku. Od tego czasu spółka prowadziła wypłaty dla wierzycieli, ale nie wszystkie wierzycielskie raty były do tej pory wypłacone.

Radosław Barczyński, prezes Capitea, poinformował, że wypłata wierzycielom Getbacku jest wielkim krokiem naprzód w kierunku zakończenia procedury upadłościowej. Dodał również, że Capitea jest wdzięczna wierzycielom za ich cierpliwość i zaufanie, które okazali spółce w trudnych okolicznościach.

Zakończenie wypłaty związanej z ratą układową nr 6 jest kolejnym krokiem w procesie upadłościowym Getbacku, który od 2018 roku stał się jednym z największych i najbardziej skomplikowanych przypadków upadłości w Polsce. Capitea Pietkiewicz, dzięki swoim wysiłkom i ciężkiej pracy, przyczyniła się do rozwiązania tej trudnej sytuacji i wykazała się odpowiedzialnością wobec wierzycieli Getbacku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter